Skip to Main Content
Sprawdź, czym ostatnio żyjemy
ostatni wpis
5 rzeczy, bez których Black Friday będzie porażką w Twoim sklepie

Chyba każdy, słyszał lub usłyszy o promocjach na Black Friday. Od kilku lat, promocje z jednego dnia rozciągają się na całe tygodnie czy miesiące. Pomijając napastliwość reklam, głównym celem jest sprzedanie jak największej ilości towarów w dobrych cenach. Ale od czego to się zaczęło?

Czytaj więcej
Wyszukaj wpisu
0
Sortuj
Sortuj po:
Data:
Od najnowszego
Od najstarszego
Filtruj
Filtruj po:
adobe experience cloud
Akeneo
bezpieczeństwo
Creative
e-Commerce
PIM
security
UX/UI
5 rzeczy, bez których Black Friday będzie porażką w Twoim sklepie

Chyba każdy, słyszał lub usłyszy o promocjach na Black Friday. Od kilku lat, promocje z jednego dnia rozciągają się na całe tygodnie czy miesiące. Pomijając napastliwość reklam, głównym celem jest sprzedanie jak największej ilości towarów w dobrych cenach. Ale od czego to się zaczęło?

Czytaj więcej
Czym właściwie jest Kubernetes?

Czym jest Kubernetes? Dlaczego wszyscy o tym mówią? Dlaczego nikt nie potrafi mi tego wyjaśnić w prosty sposób?

Czytaj więcej
Kiedy PWA, a kiedy Aplikacja Mobilna w e-commerce?

Podczas tworzenia koncepcji nowej aplikacji mobilnej, pojawia się zawsze dużo pytań o koszty, zakres prac oraz o dobór technologii, która spełni nasze wymagania. Opowiem Ci dziś o dwóch podejściach budowy aplikacji mobilnych: PWA oraz aplikacji natywnej. Przedstawię zalety i wady każdej z nich, przeprowadzę Cię przez trudną ścieżkę wyboru, ale dzięki przejściu jej ze mną, poznasz odpowiedzi na swoje pytania, a moje doświadczenie pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Czytaj więcej
Siła personalizacji w e-commerce

Zawsze dobrze jest popatrzeć na dane aby w jakiś sposób usankcjonować sens przedsięwzięcia. 54% użytkowników po wejściu do sklepu oczekuje produktów oraz treści dostosowanych do ich gustu oraz zainteresowań. 65% sklepów przyznaje, że ich konwersja wzrosła po wprowadzeniu personalizacji. 83% ludzi jest gotowa podzielić się osobistymi danymi aby otrzymać ‘spersonalizowane doświadczenie’.  Wyraźnie widać, że inwestycja… Czytaj dalej Siła personalizacji w e-commerce

Czytaj więcej
Pierwsza praca w IT – co powinieneś wiedzieć?

Jeszcze studiujesz informatykę, ale już chciałbyś rozpocząć karierę w IT? Chciałbyś mieć elastyczny grafik który możesz połączyć ze swoją uczelnią? Chcesz pracować zdalnie, a przy tym rozszerzać swoją wiedzę którą masz już w głowie, na prawdziwych projektach za prawdziwe pieniążki? Gwarantuje Ci to że jest to możliwe. Ja byłem kiedyś w Twojej sytuacji. Wiem jak to zrobić choć brzmi to abstrakcyjnie, ale jest to na wyciągniecie ręki.

Czytaj więcej
Adobe x Monogo, relacja z Adobe Partner Day w Warszawie (31.08.2022)

Dzień rozpoczął się od rejestracji, gdzie każdy z uczestników dostał plakietkę ze swoim nazwiskiem i nazwą firmy. Standard na tego typu wydarzeniach. Ale ponieważ jest to pierwsze spotkanie tego rodzaju po pandemii, posiadanie w rękach smyczy daje satysfakcję.Przechodzimy do sali kawowej, gdzie wita nas gwar rozmów. Widzimy znajome twarze, a na nich uśmiechy. Chyba ta ekscytacja… Czytaj dalej Adobe x Monogo, relacja z Adobe Partner Day w Warszawie (31.08.2022)

Czytaj więcej
Moc design thinking w projektowaniu dla IT

Projektuję interfejsy dla użytkowników już ponad 10 lat. Widziałem wielkie idee, które pomimo olbrzymich budżetów, zaangażowania zespołu i teoretycznie dobrego produktu nie osiągały sukcesów. Zastanawiałem się z czego to wynikało i obiecałem sobie, że kiedy ja będę miał większą siłę sprawczą nie dopuszczę do porażki. Zacząłem analizować produkty, które upadły lub nie zostały nawet wprowadzone… Czytaj dalej Moc design thinking w projektowaniu dla IT

Czytaj więcej
Akeneo PIM – zaczynamy

Każdy system sklepu internetowego jest wyposażony w narzędzia pozwalające na dodawanie, edycję i usuwanie produktów. Możliwa jest ponadto ich kategoryzacja i tworzenie atrybutów definiujących różnego rodzaju produkty. Dlaczego warto więc rozpatrzyć wykorzystanie dedykowanego rozwiązania Akeneo PIM (Product Information Management)? Dobrze zarządzana informacja o produktach jest kluczowym elementem składającym się na efektywny system e-commerce. Bez aktualnych… Czytaj dalej Akeneo PIM – zaczynamy

Czytaj więcej
Człowiek – największe zagrożenie bezpieczeństwa

W ostatnim artykule rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwie eCommerce w kontekście technicznym. Dziś skupimy się na części ludzkiej i organizacyjnej.

Czytaj więcej
Nie wygrasz ceną – czyli o wartości user experience w e-biznesie

Czy zastanawiałeś się dlaczego klienci wybierają droższe produkty konkurencji? Może planujesz wprowadzić produkt na rynek i zastanawiasz się co sprawi, że ludzie go docenią? Niezależnie od tego czy Twój produkt już jest na rynku, czy dopiero tam się znajdzie, powinieneś pomyśleć o doświadczeniach użytkownika.

Czytaj więcej
Zainteresowaliśmy Cię?
Odezwij się!