Skip to Main Content

Dostarczamy wartość poprzez najlepsze na rynku, niezawodne technologie eCommerce i zespół, który zapewnia naszym Klientom możliwość realizacji ich celów biznesowych w sposób bezpieczny, przewidywalny i na najwyższym poziomie.

Działamy od 2011 roku, a nasz zespół składa się z 80 osób, których kompetencje i wiedza poświadczone są certyfikatami. Nasz cel to zawsze osiągnąć cel, a nasz know-how to dobór, wdrażanie i rozwijanie najlepszych i niezawodnych technologii eCommerce. Sukcesy w Europie, Azji i Ameryce Północnej, a także doświadczenie w wielu branżach i w różnych modelach biznesowych ugruntowały naszą pozycję w świecie eCommerce. Ale ponieważ wierzymy, że jedyną stałą jest zmiana, konsekwentnie trzymamy się pół kroku przed innymi, podążając ścieżkami światowych trendów na rynku sprzedaży online.

Nasze
wartości

PARTNERSTWO

Po pierwsze: jesteśmy jednym zespołem. W każdej sytuacji. Szukamy balansu między potrzebami Klienta a tym, co jest najlepsze dla zespołu. Dbamy, aby wszyscy byli na bieżąco z działaniami firmy i nikt nie czuł się odizolowany, bo wierzymy, że najlepsze osiągnięcia ma zespół, który pracuje w duchu wspólnej wizji.

PASJA

Wierzymy, że nic tak dobrze nie wpływa na efekty pracy jak praca, którą się lubi. Dlatego każdego dnia tworzymy miejsce napędzane dobrą energią. Wspólna praca, jeśli jest pasją, może być też dobrą zabawą – i tak jest w Monogo. Razem świętujemy sukcesy i razem przechodzimy przez kryzysy. I cieszymy się nawzajem ze swoich osiągnięć, bo rozumiemy, że w ten sposób rośnie wartość całego zespołu.

EKOLOGIA

Jesteśmy po zielonej stronie mocy. Stosując przyjazne środowisku technologie, redukujemy ślad ekologiczny – i zachęcamy do tego wszystkich, z którymi współpracujemy. Wspólnie zdobywamy wiedzę, aby podnosić naszą świadomość ekologiczną. Działamy – nie tylko mówimy – i robimy to uczciwie. Wszystko po to, aby świat stał się lepszym miejscem, przyjaznym dla nas wszystkich.

O KROK DALEJ

Od początku współpracy dbamy o biznes Klientów, jak o własny, bo wtedy zasady partnerstwa stają się jasne i naturalne. Z entuzjazmem podchodzimy do każdego projektu, w jaki się angażujemy, zgodnie z zasadą „going the extra mile”. Dbamy o równowagę między pracą o odpoczynkiem, bo wierzymy, że to niezbędne, aby w pracy być zmotywowanym na 100 proc. A lubimy być na 100 procent.

TRANSPARENTNOŚĆ

Jesteśmy wobec siebie szczerzy i lojalni, bo tak buduje się szacunek. I reagujemy, jeśli ktoś łamie te zasady. Jesteśmy też świadomi, że wszystkim zdarzają się uprzedzenia i pracujemy nad tym, żeby się ich wyzbyć. Dbamy o to, żeby ludzie i ich pomysły byli traktowani równo i sprawiedliwie. Słuchamy uwag i sugestii, i jesteśmy zawsze po stronie zmian, które pozytywnie wpływają na naszą pracę i optymalizują jej efekty.

ROZWÓJ

Nigdy nie będziemy zbyt mądrzy i doświadczeni, żeby przestać się uczyć. Zawsze jesteśmy ciekawi nowych rozwiązań i technologii. Uczymy się na błędach, wyciągamy wnioski, kiedy trzeba – eksperymentujemy i mamy otwarte głowy na nowe idee. Szybko się uczymy, a teorię codziennie sprawdzamy w praktyce. Wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, uczymy i nauczamy, i wyciągamy to, co najcenniejsze z networkingu. Świat jest w ciągłym ruchu – a my nie ustępujemy mu kroku

Certyfikaty

Have we interested you?
Get in touch!
Wybierz region/Change Region: