Lublin

Staż w Dziale Backend

Kategorie: Backend

Języki: Angielski, Polski

Kogo szukamy:

  • studentów lub absolwentów kierunków technicznych, związanych odpowiednio z programowaniem, z podstawową znajomością Linux oraz PHP;
  • osób chcących się rozwijać, szukających nowych wyzwań, głodnych wiedzy;
  • otwartych głów pełnych pomysłów i nie bojących się wyzwań;
  • osób mających już za sobą pierwsze doświadczenia związane z rozwojem ich kariery (mogą to być np. praktyki, koła naukowe itp.);
  • osób znających j. angielski na poziomie komunikatywnym;

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 25 pln/h (umowa zlecenie)
  • nabycie kompetencji miękkich we współpracy z zespołem;
  • poznanie odpowiednich narzędzi i technologii przydatnych w późniejszej karierze;
  • stałe wsparcie doświadczonych kolegów;
  • Twojego buddy, który odpowie na każde pytanie;
  • spotkania integracyjne z zespołem;
  • owoce, kawę i słodycze w naszym biurze;

Opis

W Monogo projektujemy rozwiązania dedykowane, które dzięki nowoczesnym narzędziom i technologiom pozwolą dopasować e-biznes do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów....

Dzięki stażowi:

  • 1
    Poznasz standardy i metodologię programowania PHP.
  • 2
    Zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat baz danych i tego jak z nich korzystać.
  • 3
    Zapoznasz się z architekturą microservice'ów.
  • 4
    Sprawdzisz w praktyce swoją wiedzę teoretyczną zdobytą na uczelni.
  • 5
    Poznasz jedną z wiodących platform eCommerce - Adobe Commerce (Magento).
  • 6
    Będziesz realizować zadania programistyczne od najprostszych.
  • 7
    Poznasz podstawy rozkładania problemu programistycznego na elementy.
  • 8
    Poznasz procesy projektowe.
  • 9
    Poznasz standardy pracy w zespołach i projektach prowadzonych w metodologii SCRUM/Agile.
  • 10
    Poznasz wiele narzędzi około programistycznych i około projektowych.
  • 11
    Dzięki webinarom prowadzonym wewnątrz firmy będziesz mieć szansę zapoznać się z ciekawostkami technologicznymi.
  • 12
    Poznasz życie projektu w jego każdej fazie, zapewniając jakość na każdym jego etapie.
  • 13
    Dowiesz się jak wygląda cały proces dostarczania oprogramowania.
  • 14
    Weźmiesz udział w prawdziwym wdrożeniu komercyjnym.
  • 15
    Rozwiniesz umiejętności organizacyjne.

Rodzaj umowy:

  • Zlecenie

Uroki naszego biura

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nic straconego. Wyślij nam swoje CV, a dodamy Cię do naszej bazy!