Lublin, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Rybnik

Senior JavaScript Frontend Developer

Kategorie: JavaScript

Języki: Angielski, Polski

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego obejmujące dogłębną znajomość języka JavaScript i Typescript
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Dobra znajomość React/ Vue/ Angular
  • Focus na programowanie funkcjonalne
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury frontendowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie z GraphQL lub REST API
  • Doświadczenie z GIT
  • Doświadczenie z Linuksem
  • Doświadczenie z Magento lub PrestaShop lub OpenCart lub WooCommerce
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Dobra organizacja czasu pracy, planowanie, umiejętność pracy zespołowej

Opis

W Monogo projektujemy rozwiązania dedykowane, które dzięki nowoczesnym narzędziom i technologiom pozwolą dopasować e-biznes do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów....

Obowiązki:

  • 1
    Tworzenie i ulepszanie aplikacji internetowych skierowanych do użytkowników
  • 2
    Dodawanie nowych funkcji do istniejących komponentów
  • 3
    Budowanie wydajnego, testowalnego i wielokrotnego użytku kodu, zapewniającego jego wysoką jakość
  • 4
    Wspieranie naszych projektów we wszystkich aspektach rozwoju poprzez ścisłą współpracę z testerami i kierownikami projektów
  • 5
    Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • 6
    Szacowanie zadań i wykonywanie code review
  • 7
    Aktywny udział w dyskusjach dotyczących usprawnień kodu, proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • 8
    Mentoring dla innych członków zespołu

Warunki pracy

  • Umowa UoP/B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Brak dress-codu
  • Szkolenia
  • Darmowe lekcje j. angielskiego
  • Pakiet benefitów
  • Wydarzenia integracyjne

Uroki naszego biura

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom
  • Piłkarskie czwartki w Lublinie

Benefity

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Zajęcia językowe
  • Nielimitowany Home Office
  • Elastyczny Czas pracy
  • Przekąski dla każdego

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nic straconego. Wyślij nam swoje CV, a dodamy Cię do naszej bazy!