Lublin, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Rybnik

RPA Lead

Kategorie: Magento

Języki: Angielski, Polski

Wymagane:

  • Doświadczenie w mapowaniu, analizie i rozwoju procesów
  • Silne nastawienie na biznes
  • 5+ lat doświadczenia zawodowego w RPA
  • Znajomość UiPath; atutem będzie znajomość innych technologii RPA (Blue Prism, PowerAutomate)
  • Certyfikaty w technologii RPA
  • Doświadczenie w dostarczaniu i obsłudze automatyzacji UiPath, makr programu Excel, workflows/SharePoint lub innych technologii typu konfiguracji/skryptów
  • Rozumienie architektury IT i infrastruktury RPA
  • Znajomość metodologii Agile/SCRUM
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na cel i wyniki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza z dziedziny IT, w szczególności e-commerce
  • Wiedza Magento
  • Znajomość podstaw Jira i SQL

Opis

W Monogo projektujemy rozwiązania dedykowane, które dzięki nowoczesnym narzędziom i technologiom pozwolą dopasować e-biznes do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów....

Twoje codzienne zadania:

  • 1
    Stworzenie wytycznych działań RPA dla firmy
  • 2
    Współpraca z process ownerami/produkt ownerami/ekspertami i zespołem technologicznym w celu analizy i oceny wykonalności automatyzacji
  • 3
    Estymacja kosztów niezbędnych do wdrożenia RPA i ocena korzyści biznesowych – ROI
  • 4
    Projektowanie i rozwój rozwiązań RPA zgodnie z wymaganiami biznesowymi, oprogramowaniem i najlepszymi praktykami branżowymi
  • 5
    Koordynacja i kierowanie codziennymi działaniami zespołu IT RPA
  • 6
    Nawiązywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi dostawcami w przestrzeni RPA
  • 7
    Utrzymywanie bieżącej wiedzy z zakresu wersji produktów RPA, opracowania planów testów i planów projektów w celu wdrożenia aktualizacji.

Warunki pracy

  • Umowa UoP/B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Brak dress-codu
  • Szkolenia
  • Darmowe lekcje j. angielskiego
  • Pakiet benefitów
  • Wydarzenia integracyjne

Uroki naszego biura

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom
  • Piłkarskie czwartki w Lublinie

Benefity

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Zajęcia językowe
  • Nielimitowany Home Office
  • Elastyczny Czas pracy
  • Przekąski dla każdego

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nic straconego. Wyślij nam swoje CV, a dodamy Cię do naszej bazy!