Kontroler Finansowy - Monogo e-commerce done right!

Lublin, Warszawa

Kontroler Finansowy

Kategorie: Kontroler Finansowy

Języki: Polski, Angielski

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w controllingu / sprawozdawczości finansowej
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności Excel (w tym Power Query)
  • Znajomość SQL i Power BI w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętności z zakresu zamykania miesiąca, raportowania wyników, analizy odchyleń i formułowania wniosków biznesowych w obszarze rachunku zysków i strat, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych;
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości / księgowości;
  • Znajomość zasad przygotowywania analiz i modeli finansowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Mile widziana znajomość systemu ENOVA
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1-B2)

Opis

MONOGO SP. z o.o. to innowacyjna firma technologiczna, specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach oprogramowania i usługach e-commerce.

Codzienne zadania:

  • 1
    Przygotowanie miesięcznej sprawozdawczości, prognoz i monitoring ich realizacji z wyjaśnianiem odchyleń
  • 2
    Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendacja w zakresie danych finansowych
  • 3
    Kalkulowanie kosztów i rentowności projektów
  • 4
    Udział w przygotowaniu budżetów i planów finansowych
  • 5
    Sporządzanie i prezentowanie cyklicznych raportów finansowych
  • 6
    Nadzór nad poprawnością danych w systemach;
  • 7
    Rozwijanie narzędzi do raportowania zarządczego oraz raportowania operacyjnego;
  • 8
    Optymalizacja procesów finansowo-operacyjnych;
  • 9
    Bieżące wsparcie dyrektora finansowego, zarządu i biznesu.

Uroki naszego biura:

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom
  • Piłkarskie wtorki w Lublinie

Oferujemy:

  • Checkbox

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Checkbox

    Przejrzyste zasady wynagrodzenia,

  • Checkbox

    Niezbędne narzędzia pracy,

  • Checkbox

    Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.