Junior DevOps Engineer - Monogo e-commerce done right!

Lublin, Warszawa

Junior DevOps Engineer

Kategorie: Junior DeVops Engineer

Języki: Polski, Angielski

  • znasz linux,
  • znasz docker,
  • chętnie uczysz się nowych kwestii,
  • znasz języki skryptowe,
  • znasz pracę z GIT,
  • znasz podstawy rozwiązań z obszaru sieci (np. load balancing),
  • znasz narzędzie automatyzacji lub IAC,
  • znasz język angielski na poziomie B2+,
  • masz co najmniej roczne doświadczenie jako inżynier systemowy lub programista,
  • rozumiesz na czym polega proces wytwarzania oprogramowania i cykl życia oprogramowania,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • znajomość kubernetes
  • znajomość narzędzi z obszaru pętli DevOps
  • znajomość narzędzi wspierających CI/CD
  • znajomość narzędzi monitorujących
  • znajomość MS Azure

Opis

W Monogo projektujemy dedykowane rozwiązania, które pozwalają dostosować e-biznes do indywidualnych potrzeb.

Codzienne zadania:

  • 1
    Implementowanie i automatyzowanie zadań przy użyciu CI/CD
  • 2
    Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury
  • 3
    Bezpośrednia interakcja z biznesem i innymi zespołami w celu projektowania i tworzenia innowacyjnych rozwiązań wspierających naszą działalność
  • 4
    Poznawanie i testowanie nowych rozwiązań
  • 5
    Analizowanie i rozwiązywanie problemów z błędami wydajnościowymi i funkcjonalnymi

Uroki naszego biura:

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom
  • Piłkarskie wtorki w Lublinie

Co oferujemy:

  • Checkbox

    Praca nad międzynarodowymi projektami

  • Checkbox

    Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Checkbox

    Karta sportowa

  • Checkbox

    Ubezpieczenie zdrowotne

  • Checkbox

    Przyjazna atmosfera

  • Checkbox

    Możliwość pracy z profesjonalistami

  • Checkbox

    Możliwość pracy zdalnej