Automation Quality Assurance Specialist (Senior) - Monogo e-commerce done right!

Lublin, Warszawa, Wrocław

Automation Quality Assurance Specialist (Senior)

Kategoria: Automation Quality Assurance

Języki: Polski, Angielski

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku testera automatyki, najlepiej w systemie CMS echosystem.
  • Biegłość w programie Playwright do automatyzacji testów.
  • Doświadczenie z innymi frameworkami/narzędziami do automatyzacji testów, takimi Selenium, Cypress lub Puppeteer może być plusem.
  • Doświadczenie w pracy ze Scrumem/Agile/Waterfallem itp.
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w testowaniu oprogramowania.
  • Biegła umiejętność wykorzystania Gita do zarządzania kodem źródłowym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Dobra organizacja pracy, planowanie, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Biegła znajomość jednego lub kilku języków programowania powszechnie stosowanych w automatyzacji testów (np. JavaScript, Java)

Dodatkowe wymagani:

  • Doświadczenie w pracy z systemami e-commerce opartymi na Magento 2 lub podobnym frameworku e-commerce.
  • Znajomość praktyk Agile i DevOps.
  • Znajomość planowania testów, projektowania przypadków testowych i wykonywania testów.
  • Doświadczenie z potokami CI/CD i narzędziami do automatyzacji, takimi jak Jenkins.
  • Znajomość JMeter'a.

Opis

W Monogo projektujemy dedykowane rozwiązania, które pozwalają dostosować Twój e-biznes do Twoich indywidualnych potrzeb.

Twoje obowiązki:

  • 1
    Wykonywanie testów
  • 2
    Współpraca z klientami i testerami manualnymi, aby określić zakres automatyzacji testów
  • 3
    Identyfikacja i zgłaszanie błędów wykrytych przez automatyzację
  • 4
    Uruchamianie skryptów testowych i analiza wyników testów
  • 5
    Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami w ramach zespołu QA

Uroki naszego biura

  • Nielimitowana kawa
  • Owocowe dni
  • Wyjścia integracyjne
  • Brak dress code
  • Playroom
  • Piłkarskie wtorki w Lublinie

Nasze benefity:

  • Checkbox

    Umowę o pracę / B2B dowolna forma prawna

  • Checkbox

    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji

  • Checkbox

    Niezbędne narzędzia pracy

  • Checkbox

    Udział w ciekawych projektach dla najlepszych polskich i zagranicznych marek

  • Checkbox

    Długoterminowe i interesujące projekty

  • Checkbox

    Elastyczne godziny pracy

  • Checkbox

    Możliwy Home Office

  • Checkbox

    Luźną atmosferę, brak dress code

  • Checkbox

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Checkbox

    Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Checkbox

    Imprezy integracyjne

  • Checkbox

    Możliwość certyfikacji Magento

  • Checkbox

    Pakiet benefitów (karta multisport / ubezpieczenie grupowe / prywatna opieka medyczna)