Skip to Main Content
Sprawdź, czym ostatnio żyjemy
ostatni wpis
Człowiek – największe zagrożenie bezpieczeństwa

W ostatnim artykule rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwie eCommerce w kontekście technicznym. Dziś skupimy się na części ludzkiej i organizacyjnej.

Czytaj więcej
polecane wpisy
Wyszukaj wpisu
0
Sortuj
Sortuj po:
Data:
Od najnowszego
Od najstarszego
Filtruj
Filtruj po:
Akeneo
bezpieczeństwo
Creative
e-Commerce
PIM
security
UX/UI
Nie wygrasz ceną – czyli o wartości user experience w e-biznesie

Czy zastanawiałeś się dlaczego klienci wybierają droższe produkty konkurencji? Może planujesz wprowadzić produkt na rynek i zastanawiasz się co sprawi, że ludzie go docenią? Niezależnie od tego czy Twój produkt już jest na rynku, czy dopiero tam się znajdzie, powinieneś pomyśleć o doświadczeniach użytkownika.

Czytaj więcej
Czym jest PIM? Optymalizuj, oszczędzaj, zarabiaj

Pomyślmy, wykonując naszą pracę korzystamy codziennie z różnych narzędzi. Program pocztowy, przeglądarka, Power Point, Excel, Teams itd. Jest to naturalne przedłużenie naszego biurka. Bo jak inaczej moglibyśmy pracować? Czasy pracy w zeszycie z ołówkiem są dawno za nami. Teraz nawet telefon jest w pewnych przypadkach wystarczającym narzędziem do wykonywania codziennych obowiązków. Dlaczego nasze zespoły mają… Czytaj dalej Czym jest PIM? Optymalizuj, oszczędzaj, zarabiaj

Czytaj więcej
As Secure As Possible

Bezpieczeństwo systemów IT jest zagadnieniem złożonym i skomplikowanym – ściśle technicznym. Łącząc świat biznesu i technologii, zapraszam Cię do rozmowy o bezpieczeństwie, do której nie będziemy potrzebować słownika IT.

Czytaj więcej
Zainteresowaliśmy Cię?
Odezwij się!